Seminārs nopietniem ORACLE-istiem

Šeit arī neliels atskats uz pašu semināru.

20. – 21. novembrī šeit pat Rīgā notiks potenciāli ļoti interesants seminārs Oracle gīkiem Advanced Oracle Troubleshooting for DBAs and Performance Engineers, ko organizē Affecto Latvija. Patiesībā tam kvalificējas ne tikai gīki, bet arī DBA un vispār cilvēki, kas padziļināti interesējas par Oracle datubāzi. Semināru pasniegs Tanel Poder, oriģinālā mūsu kaimiņš no Igaunijas, kas pašlaik dzīvo tā teikt kaut kur uz Zemes. Viņš ir kļuvis par vienu no pirmajiem OCM (Oracle Certified Master, nejaukt ar OCP!!) pasaulē.

Tātad augstāk minētajā saitē ir semināra apraksts latviski, angliski tas ir atrodams šeit. Seminārs acīmredzot notiks kopējas Eiropas tūres ietvaros, kur daži pārējie semināri būs citās Eiropas pilsētās.

Par spīti valdības pasludinātajam taupības laikam, šis varētu būt interesants seminārs un kā pozitīvu argumentu varat minēt, ka Jūsu iestādei nebūs jāapmaksā ceļš un uzturēšanās uz Vīni, Diseldorfu, Minheni vai Cīrihi, bet pasākums notiks tepat 🙂 Tā kā, ja neko neesat par šo cilvēku dzirdējuši, – palasiet viņa blogu, palasiet ko viņš ir rakstījis oracle-l e-pasta listē un izlemiet, vai ir vērts iet vai nē 😉

2 Responses to Seminārs nopietniem ORACLE-istiem

  1. Andrejs V saka:

    palasiet ko viņš ir rakstījis oracle-l — BROKEN LINK

  2. Gints Plivna saka:

    Izskatās, ka listes meklētājs ir mainījis vietu un tā rezultātā palicis kļūdains, tāpēc uzliku vienkārši googles meklētāju uz oracle-l arhīviem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: